Pomoc Drogowa 24h

Masz problemy z samochodem i potrzebna Ci Pomoc Drogowa? Nie czekaj i wynajmij Lawetę lub zamów Holowanie!

Zadzwoń pod numer ☎ 602 627 077 lub 883 791 706 !

Kolizja, awaria auta, przebita opona, brak benzyny – to czynniki, które przyprawiają człowieka o dreszcze. Nerwy związane z załatwianiem i organizowaniem transportu samochodu, który nie jest w stanie dalej samodzielnie pojechać, niejednokrotnie dezorganizują cały dzień. Co zrobić w przypadku problemów z samochodem? Skorzystaj z oferty wynajmu lawety na godziny lub holowania! 

Pomoc drogowa oferuje swoje usługi w dzień, jak i w nocy, a ceny serwisu uzależnione są od wielu czynników takich jak: ilość przebytych kilometrów, gabaryty holowanego auta oraz lokalizacja. 

  • Wynajem lawety na godziny lub na cały dzień
  • Holowanie na terenie miasta, kraju i UE
  • Podstawienie auta do Klienta 
Oferujemy pomoc Drogową 24H we Wrocławiu, Oleśnicy, Długołęce, Oławie, Jelcz-Laskowice i okolicy!

Pomoc drogowa świadczy usługi transportu niesprawnego auta pod wskazany adres. Samochód zabierany jest z miejsca awarii w szybkim tempie, a formalności związane z pomocą są proste i dają możliwość spokojnego załatwienia sprawy. Świadczone usługi wykonywane są w sposób profesjonalny, a sprzęt, którym holowane jest auto jest odpowiednio wyposażony i dostosowany do odwiezienia każdego rodzaju samochodu. Doświadczenie specjalistów pozwala bezpiecznie i bezawaryjnie dostarczyć auto do mechanika w celu usunięcia usterki.