Laweta Długołęka

Masz problemy z samochodem w Długołęce? Nie czekaj i wynajmij Lawetę!

Zadzwoń pod numer ☎ 602 627 077 lub 883 791 706 !

 

Autolaweta Długołęka – Cennik:

 • 4h – 150 zł
 • 8h – 200 zł
 • 24h – 300 zł BEZ LIMITU KM!

Przy każdym wynajmie pobierana jest kaucja zwrotna 1 000 zł.

Skontaktuj się z nami już dziś!

  Gdy tylko nieprzewidziana pechowa sytuacja, taka jak wypadek lub awaria, unieruchomi Państwa samochód w trasie, z pomocą przychodzi nasza profesjonalna pomoc drogowa. Oferujemy wynajem lawety lub autolawety w mieście Długołęka i okolicach oraz transport uszkodzonego pojazdu.
  Samodzielne poradzenie sobie z usterką auta podczas jazdy może się okazać udręką, a i nie zawsze jest w ogóle możliwe. Holowanie natomiast wymaga asysty drugiej osoby z własnym pojazdem i nie należy do prostych i bezpiecznych manewrów. Na szczęście jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wystarczy jeden telefon, a nasza autolaweta bezpiecznie, szybko i sprawnie przetransportuje Państwa samochód do wybranego warsztatu mechanicznego.
  Jeśli tylko zdarzy się Państwu kolizja bądź uszkodzenie samochodu, nasza wypożyczalnia lawet w Długołęce pomoże niewielkim kosztem błyskawicznie przewieźć Państwa auto do naprawy. Oszczędzimy Państwu stresu i trudu samodzielnych napraw bądź holowania. Transport lawetą naszej pomocy drogowej zagwarantuje, że w niedługim czasie będą mogli Państwo ponownie korzystać z auta.

  Nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer ☎ 602 627 077 lub 883 791 706!