Laweta – Wynajem Autolawety

Jeśli szukasz dobrej i znanej firmy oferującej pomoc drogową w obrębie aglomeracji wrocławskiej, to dobrze trafiłeś! Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w ratowaniu kierowców, którzy znaleźli się w opałach spowodowanych awarią, kolizją lub wypadkiem. Usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Wrocławia oraz miast sąsiednich, takich jak: Oleśnica, Oława, Jelcz-Laskowice czy Długołęka.

Każda laweta wysyłana do klienta to nowoczesny i dobrze wyposażony pojazd, który wraz z kierowcą pozwoli na bezstresowe zabranie oraz bezpieczne przetransportowanie uszkodzonego samochodu w dowolnie wskazane przez poszkodowanego miejsce. Typowa autolaweta naszej firmy posiada mocne wyciągarki i pasy zabezpieczające, dzięki którym praca na miejscu zdarzenia przebiega szybko i sprawnie. Oprócz pomocy drogowej, oferujemy również wynajem lawety na bardzo korzystnych warunkach przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Naszymi atutami są: krótki czas oczekiwania, skuteczność oraz niezbędna pomoc. Gwarantujemy, że dzięki naszemu zespołowi każdy pojazd zostanie szybko i fachowo usunięty z miejsca zdarzenia lub awarii. To My jesteśmy od rozwiązywania problemów drogowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno pomocy drogowej, jak i wynajmu lawet.