Holowanie Samochodu

Oferta naszej firmy obejmuje wysokiej jakości usługi z zakresu pomocy drogowej. Podstawowym punktem naszej oferty jest holowanie pojazdów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możliwy jest skuteczny transport motocykli, pojazdów osobowych, maszyn oraz innych typów ładunków. Nasze holowniki pozwalają na szybki dojazd do klienta.

Profesjonalne holowanie 24h dla każdego

W naszej firmie pracują doświadczeni oraz wykwalifikowani fachowcy specjalizujący się w pomocy drogowej, dla których świadczenie usług z zakresu holowania jest nie tylko pracą, ale również pasją. Nasi doświadczeni specjaliści korzystają z nowoczesnego sprzętu, który umożliwia sprawny i bezpieczny załadunek, przewóz oraz rozładunek pojazdu albo maszyny.

Nasza firma oferuje pomoc całodobową, również w późnych godzinach nocnych oraz w weekendy i inne dni wolne od pracy. Dojeżdżamy do wszystkich zainteresowanych klientów z całej Polski, a w razie konieczności jesteśmy w stanie zapewnić sprawne i bezpieczne holowanie pojazdu na terenie całej Unii Europejskiej.

Sprawdź ofertę holowania pojazdów dla większości miast z województwa dolnośląskiego!


Skontaktuj się z nami już dziś!